Моторолер протягом 2 год їхав 80 км асфальтованою дорогою,а потім-іще 3 год 60 км ґрунтовою

дорогою.На скільки швидкістьмоторолера ґрунтовою дорогою була меншою від його швидкості асфальтованою дорогою?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Максим.
1)80÷2=40км/ч скорость по асфальтированной дороге
2)60÷3=20км/ч скорость по грунтовой дороге
3)40-20=20км/ч
Ответ: на 20км/ч скорость на грунтовой дороге меньше чем на асфальтированой