А. 1/12 + 3/4b 3 1/2 + 1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Ответ:

1. 9/12.

2. 5/6

Пошаговое объяснение:

1/12 +3/ 4 зводимо до однакового знаменника. 1/12+9/12 і додаємо. дорівнює 9/12.

1/2+1/3 тут зводимо до однакового знаменника.

3/6+2/6 і додаємо. дорівнює 5/6.

Отвечает Нужненко Макар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а. 1/12 + 3/4 = 1/12 + 9/12 = 10/12 = 5/6

b 3 1/2 + 1/3​ = 3 3/6 + 2/6 = 3 5/6