Дівчата зірвали в саду 56 яблук. Аня зірвала 3/7від усіх яблук. Ліза 3/8решти. Скільки яблук

зірвала Олеся?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

56/7*3=24-Аня

56-24=32-Решта

32/8*3=9Олеся