Запиши числовий вираз , обчисли його значення 1) до 959 додати частку чисел 150 і 5 2)різницею

чисел 580. і 140 зменшити у 2 рази​

Ответы на вопрос

Отвечает Britsko Ksusha.
959+(150:5)=989
(580-140):2=220