Знайдіть односторонні кути при перетині паралельних прямих січною, якщо їх величини відносяться

5:13. У відповідь запишіть більший кут.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кававин Данил.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

сума одноосторонніх кутів =180°

нехай одна частина =х тоді

5х+13х=180

18х=180

х=10° одна частина

10*5=50° менший кут

10*13=130° більший кут