128. до обіду в ательє пошили 6 однакових костюмів, а після обі- ду — ще 3 такі. На всі костюми

витратили 54 м тканини. Скіль- ки метрів тканини на костюми використали до обіду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Айсылу.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 6 + 3 = 9 (костюмов) - сшили всего

2) 54 : 9 = 6 (м) - ткани требуется на 1 костюм

3) 6 * 6 = 36 (м) - ткани израсходовали до обеда