ЗА перший день в магазині продали 4/9 всіх фруктів, за другий- 2/9 всіх фруктів,а за

третій-решту-68кг.Скільки фруктів було в магазині всього?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бунчук Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4/9 + 2/9 = 6/9 = 2/3часть всех фруктов продали за два дня

1 - 2/3 = 1/3часть всех фруктов продали за третий день

68 : 1/3 = 68*3 = 204кг фруктов было в магазине первоначально