4/5 маси рослини становить вода, решта-суха речовина. скільки сухої речовини міститься в 20 т

трави.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Переверзев Артём.

Ответ:

4 т.

Пошаговое объяснение:

1) (20:5) × 4= 4 × 4= 16(т.) - Маса води;

2) 20 - 16= 4(т.) - Маса сухої речовини;

Відповідь:

4 тони сухої речовини міститься в 20 тонн трави.