Сіно становить 3/10 маси скошеної трави. скільки сіна отримаємо з 20 т скошеної трави?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Ваня.

Ответ:

6 т

Пошаговое объяснение:

20÷10*3=6 (т)

Отвечает Визжалов Даниил.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

20*3/10=6

______