функцію задано формулою y=-4x+1 знайти значення функцій якщо значення аргументу дорівнює

1)-2;5.2)-3 (пж помогите скоро здавать )

Ответы на вопрос

Отвечает Валеев Ислам.

Пошаговое объяснение:

у = -4х + 1

1) х = -2 → у = -4 * (-2) + 1 = 8 + 1 = 9

2) х = 5 → у = - 4 * 5 + 1 = -20 + 1 = -19

3) х = - 3 → у = -4 * (-3) + 1 = 12 + 1 = 13