Для дитячого садка купили 4 набори кольоро- вого паперу, по 23 грн за кожний, і одні ножиці за

ціною 45 грн, Яка вартість покупки? Можно скорей ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Булат.

Відповідь:

Покрокове пояснення:


Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 23 * 4 = 92 (грн) - заплатили за цветную бумагу

2) 92 + 45 = 137 (грн) - заплатили за всю покупку