Знайти суму шести перших членів геометричної прогресії, якщо b1=16; q=-1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Сливкина Анастасия.

Ответ:

16-8+4-2+1-1/8=21-10 1/8=11-1/8=10 7/8. Все просто и успехов в науках.