Перший лижник рухався зі швидкістю 10 км/год і пройшов відстань за 3 год. За який час пройде цю

дистанцію другий лижник, якщо його швидкість на 5 км/год більша? Соочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Стася.

Формула відстані:

s = v\cdot t, де v — швидкість, t — час.

Обидва лижника проходять одну й ту ж відстань. Знайдемо її, використавши відомі нам швидкість та час руху першого лижника.

10 · 3 = 30 (км) — довжина дистанції, яку проходять лижники.

Відомо, що швидкість другого лижника на 5 км/год більша, ніж швидкість першого, тож вона дорівнює:

10 + 5 = 15 (км/год).

Формула часу:

\displaystyle t = s : v

30 : 15 = 2 (год) — час, за який пройде дистанцію другий лижник.

Відповідь: 2 год.