При якому значенні у значення виразів 3у +1; 4у - 1; у2 + у і у2 + у + 1 будуть послідовними

членами арифметичної прогресії? Знайдіть члени цієх прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Ументаев Александр.

Ответ:

10; 11; 12; 13

Пошаговое объяснение:

4y - 1 - (3y+1) = y²+y+1 - (y²+y)

4y - 1 - 3y - 1 = y²+y+1 - y² - y

y - 2 = 1

y = 3

3y+1 = 10; 4y - 1 = 11; y²+y = 12; y²+y+1 = 13