СРОЧНО!!! Доведіть, що трикутник з вершинами А(3;-2;1). В(-2;1;3), С(1;3;-2) рівносторонній


Ответы на вопрос

Отвечает Агапова Варвара.

АВ+\sqrt(-2-3)^{2}+(1+2)^{2}+(3-1)^{2}=\sqrt38Ответ:

АС=\sqrt(1-3)^{2}+(3+2)^{2}+(-2-1)^{2}=\sqrt38

ВС=\sqrt(1+2)^{2}+(3-1)^{2}+(-2-3)^{2}=\sqrt38

рівносторонній

Пошаговое объяснение: