ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА: 1 44/84×1 6/8


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Виолетта.

Решение:  1 44/84×1 6/8=2 5/8

1  44/88 ×1  6/8= 1  1·44/2·44 ×1  3·2/4·2 = 1 1/2 ×1 3/4=

1 + 1·2/2× 3 + 1·4/4 = 3/2×7/4= 3·7/2·4 = 21/8 =2·8 + 5/8= 2 5/8 = 2.625

Отвечает Прокопенко Варвара.
Якщо я правильно розумію і це дріб де одна ціла у чисельнику 44 знаменнику 84 помножити на дріб де одна ціла у чисельнику 6 у знаменнику 8. то відповідь буде такою:
128/84 * 14/8 = 16/6= 2 2/3 (дві цілих у чисельнику два у знаменнику три)