Три бригади разом відремонтували 762 км дороги, причому перша бригада відремонтувала у 3 рази

більше, ніж третя, а друга на 117 км дороги більше ніж третя бригада. Скільки кілометрів дороги відремонтувала кожна бригада. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Yakovleva Masha.

Ответ:

5500+1100=6600=6 км  600м -2 бригада

5500+6600=12100=12км 100м -1 и 2 вместе

12100-4900=7200=7км 200м -3 бригада