У саду зібрали 364 кг яблук причому червоних на 20 кг більше ніж жовтих жовті розклали в коробки по

4 кг а червоні пушисті скільки коробок потрібно було щоб розкласти усі яблука

Ответы на вопрос

Отвечает Merkulova Arina.

Відповідь:

Тримай

Покрокове пояснення:

1) пусть х кг яблок желтых, тогда (х+20) кг яблок красных

х+(х+20)=364

х+х+20=364

2х=364-20

2х=344

х=344:2

х=172 кг собрали яблок желтых, тогда

2) 172+20=192 кг собрали яблок красных

3) 172:4=43 коробки для желтых яблок

4) 192:6=32 коробки для красных яблок

5) 43+32=75 коробок потребовалось всего

Ответ: 75 коробок