Першого дня було продано 75,4 кг цукру, що на 12,8 кго менше, ніж другого і на 6,9 кг більше, ніж

третього дня. Скільки кілограмів цукру було продано за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Солодянников Денис.

Ответ:

за три дні було продано 232,1 кг

Пошаговое объяснение:

у перший день було продано 75,4 кг.

за умовою це на 12,8 кг менше ніж у другій і на 6,9 кг більше ніж у третій.

1) 75,4+12,8=88,2 (кг) - во второй день продали

2) 75,4-6,9=68,5 (кг) -в третий день

3) 88,2+68,5+75,4=232,1 (кг)- всего продали за 3 дня

Отвечает Шуктомов Иван.

Ответ:

2 день: 75,4+12,8=88,2(кг)

3день:75,4-6,9=68,5(кг)

Всегозатри дня: 75,4+88,2+68,5=232,1(кг)