У скільки разів сторона рівностороннього трикутника з периметром 36 см більша,ніж сторона

шестикутника з таким самим периметром?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жильцова Леся.

Відповідь:

1)36:3=12(см)- 1 сторона трикутника

2)36:6=6(см)-1 сторона шестикутника

3)12:6=2(р.)- у 2 рази

Відповідь: у 2 рази.

Покрокове пояснення: