Як найти середнє арифметичне значення виразів 5+6:1,2. і 13-3*2,5


Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.
5+6:1,2=10
13-3*2,5=5,5

знайдемо середнє арифметичне
(10+5,5)/2=7,75
Відповідь: середнє арифметичне виразів 7,75