43,5-(25, 7-33, 9) +(-17, 3+5, 6) с решением пж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лопарёва Полина.
43,5-(25, 7-33, 9) +(-17, 3+5, 6)=
=43,5-(-8,2)+(-11,7)=
=43,5+8,2-11,7=40

пояснення: якщо є знаки мінус і мінус то буде плюс, а якщо плюс і мінус то буде мінус