У перший вагон завантажили на 4т вугілля більше,ніж у другий.Скільки тонн вугілля завантажили в

другий вагон,якщо у два вагони завантажили 56 т вугілля?Складіть рівняння та розв'яжіть його в зошиті

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Ксения.

Ответ:

У другий вагон завантажили 26т вугілля

Пошаговое объяснение:

Рівняння — (х + 4) + х = 56.

Вирішуємо —

(х + 4) + х = 56

х + 4 + х = 56

2х + 4 = 56

2х = 56 - 4

2х = 52

х = 52/2

х = 26