Коли в магазині продали 3 ящика мандарин по 6 кг то залишилося ще 24 на скільки більше кілограм

мандаринів залишилося

Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.
1)6*3=18(кг)-продали
2)24*6=144(кг)-залишилося
3)144-18=126(кг)
Відповідь:на 126 кілограм більше мандаринів залишилося.