У дитячому садку було 240 кг яблук, першого дня використали 60 кг яблук, а другого у 2 рази меньше,

скільки кілограм яблук залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Корытова Ксения.
240-60-60/2= 240-60-30=150(кг) - залишилось