у дитячому садку було 240 кг яблук першого дня використали 60 кг яблук а другого у 2 рази менше

скыльки яблук залишилося у дитячому садку

Ответы на вопрос

Отвечает Чебурчаев Валерий.

Відповідь:

1) 60:2=30(кг) - використали другого дня;

2) 60+30=90(кг) - використали за 2 дні;

3) 240-90=150(кг) - яблук залишилося у дитячому садку;

Відповідь: 150 кілограмів

Отвечает Бакытова Жанель.

Ответ:

150кг

Пошаговое объяснение:

На другий день використали 60/2 = 30кг

За два дні разом використали 90кг яблук, а отже, залишилося 240 - 90 = 150 кг