Спростіть вираз 8,19+а+(-5,8)+(3,19)+5,8 і знайдіть його значення, якщо а=-2 3/7​ помогите

срочно!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шагалов Влад.

8,19+а+(-5,8)+(3,19)+5,8=8,19+а-5,8+3,19+5,8=8,19+a+3,19=11,38 + 3/7= приблизно 11,81

Щось мені підсказує, що ти пропустив один "-", тому якщо записати той мінус, то буде так:

8,19+а+(-5,8)+(-3,19)+5,8=8,19+а-5,8-3,19+5,8=5+a=5+3/7=5 цілих і 3/7

Отвечает Котикова Алёна.

Відповідь:a+17,1 якщо а = -2 то

-2+17,1 =15,1

a+17,1 якщо а = 3 то

3+17,1 =20,1

a+17,1 якщо а = -7 то

-7+17,1 =10,1

Покрокове пояснення: