. 5. Виконай ділення з остачею, зроби перевірку. 67:8= 42:10=345:80=​


Ответы на вопрос

Отвечает Пенчукова Виктория.

Ответ:

67:8=8 (ост. 3)

8*8=64 64+3=67

42:10=4 (ост. 2)

4*10=40 40+2=42

345:80=40 (ост. 25)

80*40=320 320+25=345

Пошаговое объяснение: