4. Розв'язати задачу : Два велосипедисти виїхали із міста одночасно і в протилежних напрямках .

Швидкість першого автобуса на 10 км / год менша від швидкості другого . Знайдіть швидкість кожного велосипедиста , якщо через 2 год відстань між ними буде становити 100км .​

Ответы на вопрос

Отвечает Petrovckiy Maksim.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість  першого велосипедиста - х км/год, тоді швидкість другого ( х + 10 ) км/год. Через дві години перший проїде 2х км, а другий 2( х+10) км . Складемо рівняння:

2х + 2(х +10) = 100

2х + 2х + 20 = 100

4х = 100 - 20

4х =80

х = 80 : 4

х = 20 км/год швидкість першого велосипедиста

х + 10 = 20 + 10 = 30 км/год швидкість другого велосипедиста