Купити трьох поросят по 25 кг, двох по 24 кг і ще п'ятьох по 21 кг. Знайдіть середню масу куплених

поросят.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрунина Ирина.

Ответ:

22,8 кг

Пошаговое объяснение:

3*25=75

2*24=48

5*21=105

105+75+48=228

228/10 (количество поросят) = 22,8 кг

Отвечает Рамкулова Алиса.

Ответ: 76 кг

Пошаговое объяснение:

3 поросенка по 25 кг      3*25=75 кг

2 поросенка по 24 кг       2*24=48 кг

5 поросят по 21 кг             5*21=105 кг

(105+48+75) / 10= 228/10=22,8 кг

можно так

(25+25+25+24+24+21+21+21+21+21) / 10 = 228/10=22,8 кг