У класі 30 учнів. 40% - хлопці. Кого у класі більше і на скільки більше?


Ответы на вопрос

Отвечает Усенов Азиз.

Ответ:

на 10 бiльше

Пошаговое объяснение:

30-100%

?-40%

100-40=60%

60÷30=20 дiвчат

30-20=10 хлопцiв

20-10=10 бiльше

Отвечает Шуталев Влад.

Відповідь:

У класі де 30 учнів — 12 хлопців і 18 дівчат, всього дівчат на 6 більше ніж хлопців.

Покрокове пояснення:

Загалом у класі 30 учнів і всього це 100%, якщо 40% це хлопці то хлопців \frac{40}{100} від усього класу (від 30 учнів), тоді хлопців буде \frac{40}{100}×30=12. Якщо хлопців 12 то дівчат 30-12=18.  Щоб зясувати кого більше і наскільки потрібно від більшого відняти менше і отримаємо що дівчат більше на 18-12=6