У мішку в 5 разів більше яблук,ніж у кошику.Після того,як з мішка переклали 4 яблука в кошик,то в

них стало порівну.Скільки спочатку було яблук у мішку ш скільки в кошику.СРОЧНО!!!У МЕНЯ К.р.

Ответы на вопрос

Отвечает Простатина Мария.

Ответ:

2 яблука в кошику і 10 яблук в мішку

Пошаговое объяснение:

Нехай у кошику було х яблук, тоді у мішку - 5х яблук. Складемо рівняння за умовою задачі:

5х - 4 = х + 4

5х - х = 4 + 4

4х = 8

х = 2 - яблук в кошику

2 * 5 = 10 яблук - в мішку