Яка маса солі та об`єм водню (н.у.) утворяться при взаємодії 4,8г магнію з хлоридною кислотою?


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Полина.

Ответ:

Дано:

Vm=22,4 л/моль

m(Mg)=4,8 г

m(MgCL2)-?

V(H2)-?

Решение: Mg + 2HCL=MgCL2 + H2

n(Mg)=4,8:24=0,2 моль

n(Mg)=n(MgCL2)=0,2 моль

m ( MgCL2)=0,2*95=19г

n(Mg)=n(H2)=0,2 моль

V(H2)=0,2 * 22,4= 4,48 л

Ответ: m=19 г,V=4,48 л

Объяснение: