Із двох міст, відстань між якими 70 км, одночасно назустріч один одному виїхали два велосипедисти.

Швидкість першого вело сипедиста 13kM / r * OA Через 2 год відстань між велосипедистами була 14 км. Знайди швидкість другого велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Самодрига Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Спочатку треба дізнатись скільки кілометрів проїхав перший велосипедист:

1)13*2=26(км)-проїхав перший велосипедист до зустрічі;

2)26+14=40(км)

3)70-40=30(км/2год)-проїхав 2 велосипедист

4)30/2=15(км/год)

Відповідь: 15 км/год швидкість другого велосипедиста