Довжина саду - 30 м, ширина - на 12 м менше. 2/3 площi саду займають вишнi, а решту - яблунi. Яку

площу саду займають яблунi? Рiшення задачi потрiбно бути, щоб зiвпадало з програмою 4 класу

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Никита.

Ответ:

180 м2

Пошаговое объяснение:

30-12=18(м)- ширина

30*18=540(м2) - площа

(540/3)*2=360(м2) - вишнi

540-360=180(м2) - яблуні