З одного міста одночасно в протилежних напрямках виїхали автобус і вантажівка. Через 6 год. після

початку руху відстань між ними становила 618 км. Швидкість руху автобуса була 56 км/год. З якою швидкістю рухалася вантажівка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Ксения.

Ответ:

56*6=336(всього проїхав автоб)

618:6=103(км рух. Вант.)

Отвечает Іліх Максим.

Ответ:v=s÷

1) 618÷6=103(км/год)- проїхали вантажівка і автобус

2)103-56=47(км/год)

В: 47 км/год рухалася вантажівка

Пошаговое объяснение:1) 618÷6 тому що щоб знайти швидкість ми відстань ділим на час, швидкість—v, відстань—s, час—

2) 103 (відстань, тіп ціле) треба відняти 56 (скільки проїхав автобус) і так ми дізнаємося скільки прїхала вантажівка

(ненаю чи правильно, але думаю що так)