Перенести невідомі доданки в ліву частину, а відомі доданки в праву частину рівняння: а) –5х –4 =

7х+2; б) 4х –5 = –3х –7.

Ответы на вопрос

Отвечает Трунова Эля.

Ответ:

-12х=6. 7х=2

Пошаговое объяснение:

-5х-7х=2+4. 4х+3х=-7+5

Отвечает Вавакин Игорь.

Ответ:

Удачи

Пошаговое объяснение:

а) -5х-4=7х+2                               б) 4х-5 = -3х-7

-5х-7х=2+4                                       4х+3х= -7+5

-12х=6                                                7х= -2

х=6:(-12)                                             х= -2:7

х= -0,5                                               х≈ -0,3