Перенесіть невідомі доданки в ліву чвстину а відомі доданки в праву частину рівнняння 4х-5=-3-7

варианты ответа: а)4х-3х=7-5 б)4х-3х=7+5 в)-4х+3х=-7-5 г)-4х+3х=7+5 какой правильный ответ ?

Ответы на вопрос

Отвечает Канев Данил.

Ответ:

4x+3x= -7+5

Пошаговое объяснение:

4x+3x= -7+5

у завданні помилка, не проставлено х та знаки правильно у відповіді