З двох станцій, відстань між якими дорівнює 790 км, назустріч один одному вирушили два поїзди

швидкість першого потяга-63,7км/год другого-65,3км/год.Яака відстань буде через 3 години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Куценко Илья.

А ------------------------------------- 790 км ------------------------------------------ В

-----> 63,7 км/ч                        t = 3 ч                            65,3 км/ч <-----

1) 63,7 + 65,3 = 129 (км/ч) - скорость сближения;

2) 129 · 3 = 387 (км) - проедут вместе навстречу друг другу;

3) 790 - 387 = 403 (км) - расстояние между поездами через 3 часа.

Выражение: 790 - (63,7 + 65,3) · 3 = 403.

Ответ: 403 км.