За 2 години потяг проходить 146 км. Скільки кілометрів пройде потяг за 6 год, рухаючись із такою

самою швидкістю ? Запиши розв'язання задачі виразом і знайди його значення

Ответы на вопрос

Отвечает Игибаев Роман.
Перший спосіб розв’язання
1)146:2=73км/год проїде потяг за 1 годину
2)73*6=438км проїде потяг за 6 годин


Другий спосіб розв’язання
146*3=438
Отвечает Вольская Полина.
Відповідь:

Покрокове пояснення:146÷2=73(км) за 1 год
73×6=438(км)
Вираз:146÷2×6