У зоопарку - 25 мавп , 14 папуг ,5 левів , 3 лані , 55 рожевих фламінго ,3 удава . Скільки в

зоопарку - тварин , покритих пірям? Скільки в зоопарку тварин ,покритих шерстю?

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Відповідь:

1)25+5+3=33(тварини)-- покриті шерстю,

2)14+55=69(тварин)-- покриті пірям.

Покрокове пояснення:

удав не з пірям і не з шерстю тому все

Отвечает Гущина Алина.

Ответ:

69 покритих пір`ям

33 покритих шерстю

Пошаговое объяснение:

14+55=69 пірям

25+5+3=33 шерстю