Середнім арифметичним чисел х та 7,2 є число 5,3. Знайти число х


Ответы на вопрос

Отвечает Коліда Софія.

Ответ:

Удачі

Пошаговое объяснение:

\frac{7,2+x}{2}=5,3

7,2+х=10,6

х=3,4