З одного села одночасно в протилежних напрямках виїхали два велосипедиста. Через 5 год після

початку руху відстань між ними становила 125км. Швидкість руху одного велосипедиста була 14 км за год Зякою швидкістю рухався другий велосипедист?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Марина.

1) 125 : 5 = 25 (км/ч) - скорость удаления;

2) 25 - 14 = 11 (км/ч) - скорость другого велосипедиста.

Выражение: 125 : 5 - 14 = 11.

Ответ: 11 км/ч.