7 класс. Прошу помощи с задачей. Алгебра 100 баллов. Быстро пожалуйста Вот задача : Довжина

прямокутника на 5 дм більша за його ширину. Знайдіть довжину і ширину прямокутника, якщо його периметр дорівнює 42 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Процишин Іван.

Пошаговое объяснение:

Ширина = х дм

Длина = х + 5 дм

Р = 42 дм

2 * (х + х + 5) = 42

2 * (2х + 5) = 42

4х + 10 = 42

4х = 42 - 10

4х = 32

х = 32 : 4

х = 8

Ширина = (х) = 8 дм

Длина = (х + 5) = 8 + 5 = 13 дм

Р = 2 * (8 + 13) = 2 * 21 = 42 дм

Отвечает Бондаренко Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ширина прямокутника - х дм, тоді довжина - (х + 5) дм Із формули периметра знайдемо довжину і ширину

2(х + х + 5) = 42

4х + 10 = 42

4х = 42 - 10

4х = 32

х = 32 : 4

х = 8 дм ширина

(х + 5) = 8 + 5 = 13 дм довжина