У продавця 36 троянд. З них 3/4 - червоні. Скільки червоних троянд у продавця?


Ответы на вопрос

Отвечает Терехов Андрей.

Ответ:

27

Пошаговое объяснение:

36·3/4=9·3=27 красных роз у продавца.