Два друга на автомобілях вирушили назустріч один одному з двох міст, відстань між якими 567 км.

Швидкість одного з них дорівнювала 84 км/год, що становило 4/5 швидкості іншого. Через скільки годин вони зустрінуться?​

Ответы на вопрос

Отвечает Важина Алина.

Ответ:

3 год

Пошаговое объяснение:

84/4*5=105

84+105=189

567/189=3 (год)