На шкалі між числами 50 і 70 є 4 поділки. Знайди ціну поділки цієї шкали.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пучкова Алина.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

70 - 50 = 20 (разница)
20 / 4 = 5 (цена деления)

Отвечает Банкетов Егор.

Ответ:

(70-50) : 4= 5 - ціна поділки цієї шкали