До кафе завезли 160 кг м'яса: свинину, яловичину і курятину. Свинина становила 48 % усього м'яса,

яловичина — 32 % ре- шти. Скільки кілограмів курятини завезли до кафе?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попков Егор.

Свинина - 48% всего мяса

Говядина - 32% остатка

Курятина - ?

Всего - 160 кг мяса

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 160 · 0,48 = 76,8 (кг) - свинина;

2) 160 - 76,8 = 83,2 (кг) - оставшееся мясо;

3) 83,2 · 0,32 = 26,624 (кг) - говядина;

4) 83,2 - 26,624 = 56,576 (кг) - курятина.

Ответ: 56,576 кілограмів курятини завезли до кафе.