Яке з тверджень правильне? А) Число 15 кратне числу 300 Б) Число 8 -дільник числа 96 В) 5-

найменше спільне кратне чисел 10 і 15 Г) 24 – найбільший спільний дільник 8 і

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Маша.
Ответ:
2520; 3240; 7428
Пошаговое объяснение:Виконай пункт 8.
Перевір результат. НСД(72;96) = 23 · 3 = 8 · 3 = 24.
НСК(72;96) = 23· 32· 2· 2= 72 · 4 = 288.

НСД(56;70) = 2 · 7= 14.

НСК(56;70) = 23· 7· 5= 56 · 5 = 280.