За одну годину насос викачує 5 л бензину.Скількі літрів бензину викачують 14 таких насосів за 6

годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Гудкова Ариадна.

Ответ:

420 л

Пошаговое объяснение:

1). 5*6=30(л) - викачує 1 насос за 6 годин

2). 30*14=420(л) - викачують 14 насосів за 6 годин

Відповідь: 420 л.

Отвечает Левченко Владислав.

Ответ:5*6= 30л за 6 годин 1 насос
30*14= 420л за 6 годин 14 насосᎥв

Пошаговое объяснение: